Almanyada Üniversite Okumak

Kişisel Araştırma ve Deneyimlerim

TestAS’a Hazırlık – Dijital TestAS

Dijital TestAS 2022 yılından beri uygulanmaktadır. Soru tipleri yeni olduğu ve deneyimleyen çok fazla aday olmadığı için zorluğu konusunda yorum yapamıyorum. Tüm bunlara ek olarak sınava hazırlık için herhangi bir kaynağın olmaması da bir dezavantaj olarak öne çıkıyor.

Digital Testas Core Test’te yer alan soru tiplerinin bilgisayar destekli olarak üretilebiliyor olması beni bu konuda cesaretlendirdi. Latin Karesi ve Şekil Dizileri bölümlerine hazırlanabilmeniz için bilgisayarda oluşturulmuş çalışma sayfaları tasarladım. Sorular bilgisayar tarafından rastgele üretiliyor. Bunları süresiz olarak ve istediğiniz kadar tekrar edebilirsiniz. İyi çalışmalar dilerim.

2 thoughts on “TestAS’a Hazırlık – Dijital TestAS

  1. Sehr geehrte Damen und Herren,

    ich heiße Daniel Pak. Ich habe vor, bald den digitalen TestAS abzulegen. Gerade bereite ich mich darauf vor. Ich habe Ihre Aufgaben zum digitalen TestAS gefunden und somit geübt. Es gab Aufgaben für Lateinische Quadrate und Figurale Sequenzen. Ich finde sie super toll für die Vorbereitung. Aber seit gestern funktioniert die Website nicht. Da steht nur “page was not found”. Könnten Sie mir bitte mitteilen, ob es ein technischer Fehler ist? Oder darf man sich nicht mehr mit Ihren Aufgaben beschäftigen? Gibt es noch bei Ihnen Möglichkeiten, die Aufgaben für den digitalen TestAS zu üben?

    Über Ihre Rückmeldung würde ich mich freuen

    Mit freundlichen Grüßen
    Daniel Pak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir